Kartal’da İlk Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Gerçekleşti

Yaz tatili dönüşü federasyonumuzun Kartal’daki yeni merkezinde ilk aylık olağan yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik.Toplantımıza Onursal Başkanımız Av.Dilek Kiraz Beniz de katılım yapmıştır.Kendisine bu anlamda teşekkür ederiz.

Fırat’ın Doğusuna Barış Pınarı Harekatı düzenleyen Şanlı Türk Ordumuzun,Silahlı Kuvvetlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun.Burunları kanamadan zaferle dönmeyi nasip etsin inşallah dilekleriyle başlayan toplantımızda Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu olarak her daim ordumuzun yanında olduğumuzu belirtiriz.
#TürkMilletiOrdusununYanında

Yeni Federasyon merkezimizin tanıtım kahvaltı programını 27 Ekim Pazar günü saat 11.00-17.00 arası gerçekleştirme kararını aldık.

Federasyonumuza burs konusunda yapılan yoğun başvuruları değerlendiren burs komisyonumuz
Yeni eğitim öğretim yılında vereceğimiz 35 bursu karara bağlamıştır.Öğrencilerimize hayırlı uğurlu olsun.Olumlu,olumsuz tüm başvurular burs komisyonu tarafından başvuru sahiplerine geri dönüş yapılıp bilgilendirme yapılacaktır.

Federasyonumuza yapılan yoğun burs başvuru nedeni ile 19 Mayıs Vakfı ile ortak bir çalışma yapıp elimizde bulunan yaklaşık 20.000 adet kitabı burs adetini arttırma amacı ile 10 TL den “Bir Burs Sende Ver”kampanyası başlatma kararı alındı.
Bu konu ile ilgili detaylar daha sonra verilecektir.
Yeni federasyon merkezimizin hayırlara vesile olması temennisiyle yönetim kurulu toplantımız sona erdi.

Anadolu Samsun Sivil Toplum Kuruluşları
Federasyonu
#AnadoluSamdef